Nabízíme originální mapy, které jinde nenajdete
Nabízíme originální mapy, které jinde nenajdete
Nabídka Nástěnné mapy a obrazy, podložky na stůl Kalendáře Objednávka Fotogalerie Kontakt

Vinařská mapa

Vinařská oblast Morava


Vinařská mapa - Vinařská oblast Morava Mapa vinařských oblastí zajímavým a nápaditým způsobem znázorňuje rozdělení vinařských podoblastí Moravy, které od roku 2004 upravuje vinařský zákon č. 321/2004.

Původně bylo 10 vinařských oblastí: Brněnská, Bzenecká, Kyjovská, Mikulovská, Mutěnická, Podluží, Strážnická, Uherskohradišťská, Velkopavlovická a Znojemská.

Nově došlo ke sloučení několika oblastí a vznikly tyto podoblasti: Slovácká a Velkopavlovická, oblast Mikulovská a Znojemská zůstala beze změn, pouze se změnil jejich statut na podoblasti.

Jako mapový podklad byla použita aktuální silniční mapa Jihomoravského kraje a z části také
kraje Zlínského. Mapa obsahuje zdařilé ilustrace nejvíce pěstovaných odrůd vinné révy v dané oblasti a také různé jiné atributy spojené s vinařstvím a vínem samotným. V doprovodných popisech jsou uvedeny podrobnosti a zajímavé informace o celé vinařské oblasti Morava, jejích čtyřech podoblastech a o víně tam pěstovaném.

Vinařská mapa se vydává ve dvou základních formátech. Jako obraz, vel. 1,5 x 1,2 m zatavený do matného lamina s očky pro snadné zavěšení. To vše podtrženo prvotřídní kvalitou tisku.

Podložka na stůl je druhou verzí ve velikosti 65 x 45 cm. I toto provedení lze případně použít jako rámovaný obraz vhodný především do menších prostor. Při objednání více kusů získáváte zajímavý, levný a neotřelý dárkový předmět, např. pro Vaše obchodní partnery.
Různé jiné formáty a provedení jsme schopni vytisknout na zakázku dle potřeb našich zákazníků.


Cena:

Obraz 1,5 x 1,2 m: 4900,- Kč vč. DPH

Podložka na stůl 60 x 45 cm, 1 ks: 490,- Kč

množstevní slevy
Náhledy na vinařskou mapu:

Vinařská mapa - Vinařská oblast Morava detail

detail

nástěnné mapy a obrazy, podložky na stůl   |   zpět na úvodní stránku


© Originální Mapywww.originalni-mapy.cz • Tel.: (+420) 603 205 805 (Stanislav Máčel) • E-mail: info@originalni-mapy.cz